KONST / Litografier / Färglitografi 17475088
nr 1747 5088
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Stortorget. Signerad, numrerad 247/360. Färglitografi, bildmått: 51x62 cm, yttermått inklusive ram: 70x79 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:24:09
8/12 18:19:08
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg